اخبار

تمدید مهلت ارسال مقالات کامل(چکیده به همراه اصل مقالات) تا 30 خرداد ماه:

🕔 15 اسفند 97

با توجه به تغییر زمان برگزاری کنگره و نیز درخواست های مکرر پژوهشگران گرامی نسبت به ارائه زمان مجدد جهت ارسال مقالات،  بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به هماهنگی به عمل آمده با کمیته داوری کنگره و تصمیم شورایعالی کنگره مهلت ارسال مقالات کامل (چکیده به همراه اصل مقالات)  تا 30 خرداد ماه تمدید گردید.

شایان ذکر است کلیه پژوهشگرانی که تا کنون موفق به ارسال مقالات خود نگردیده اند می توانند مقالات کامل (چکیده به همراه اصل مقاله) خود را حداکثر تا تاریخ فوق الذکر از طریق سامانه کاربران سایت کنگره ارسال نمایند.

این کنگره جزء کنگره های معتبر عرصه کشاورزی، منابع طبیعی ، محیط زیست و گردشگری می باشد که با همکاری دانشگاه شیراز، دانشگاه یاسوج و دانشگاه مازندران برگزار گردیده و دارای مجوز رسمی برگزاری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره 7686869 بوده و تحت تایید و حمایت آن وزارت خانه و تمام دانشگاه ها و سازمان های وابسته می باشد و  نیز در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) به شماره مجوز 70101-97180  نمایه شده است. همچنین طبق قوانین جدید وزارت علوم تنها مقالات ارائه شده در کنفرانس ها و کنگره های نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه می باشند.


تاریخ های مهم


ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ورود به سیستم

گالری تصاویر دوره قبلی

پوستر کنگره